Skip directly to content

Obnovitelné zdroje energie

Tepelná čerpadla

Solární systém

Nízkoemisní ekologické kotle na tuhá paliva

 

Společnost S.V.A. spol. s r.o. se věnuje od roku 2008 dodávkám a montážím tepelných čerpadel.

Jedná se o ekologicky šetrné zdroje vytápění, které samy o sobě neprodukují emise skleníkových plynů. Spotřebovaná elektrická energie je několikanásobně „zhodnocena“ pro výrobu tepla. Tzv. topný faktor udává poměr mezi topným výkonem a elektrickým příkonem při určité teplotě. Vhodné je použití tepelného čerpadla nejen pro vytápění, ale i pro přípravu teplé užitkové vody, případně pro ohřev bazénu.

Použitím tepelného čerpadla dochází k výrazným úsporám finančních prostředků, které by jinak bylo třeba použít na vytápění a ohřev teplé užitkové vody. A se stoupajícími cenami energií se úspory zvětšují.

Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla všech předních evropských výrobců např. Nibe, Buderus, IVT, Stiebel Eltron, PZP, Regulus, Alpha - InnoTec, a jiné.

Zajišťujeme kompletní realizaci od návrhu, přes projekt, vyřízení potřebných povolení, vlastní realizaci a uvedení do provozu.

Instalace nízkoemisních kotlů na uhlí, dřevo, peletky, obilí apod. Kompletní realizace kotelen včetně palivového hospodářství.

Kontaktujte nás, zpracujeme Vám konkrétní návrh sva@sva-praha.cz.

Rádi Vám připravíme nabídku tepelného čerpadla ZDARMA. Stačí vyplnit následující Poptávkový formulář.