Skip directly to content

O nás

 

Společnost S.V.A. spol. s r.o. byla založena dvěma společníky v květnu 1991. Přestože se v prvních letech po založení zaměřovala převážně na servisní a montážní činnost pro veterinární asanační ústavy, již brzy začala své aktivity směřovat do komplexních služeb v realizaci technických zařízení budov. Vedle toho nadále realizuje dodávky a montáže technologických zařízení - zejména čistíren odpadních vod, olejových hospodářství a zařízení pro skladování a výdeje PHM.

Pro vlastní stavby zajišťuje a provádí i projekční přípravu jak vlastními projektanty, tak subdodavatelsky.

Realizace staveb provádí společnost S.V.A. v celém komplexu „na klíč“, případně podle přání zákazníka realizuje pouze speciální práce z oblasti technických zařízení budov či technologických zařízení.

Společnost realizuje technologické zařízení budov jak pro stavby malého rozsahu (byty, rodinné domy, obchody) tak i akce většího a velkého rozsahu jako jsou bytové domy, školy, školky, budovy občanské vybavenosti, průmyslové či zemědělské areály, veřejné plynovody, kanalizace a vodovody.

Společnost zaměstnává celkem přes 25 zaměstnanců, z toho osm pracovníků v řídících, technických a ekonomických funkcích a ostatní v dělnických profesích instalatér, topenář, zedník, stavební dělník apod.

V roce 2008 zahájila společnost instalace ekologicky šetrných zdrojů tepla - tepelných čerpadel.

Od roku 2009 provádíme termografická měření v oblasti stavebnictví a vytápění.

Společnost je zapsána v seznamu odborných dodavatelů v programu Zelená úsporám.

V květnu 2016 bylo vedení společnosti rozšířeno o druhého jednatele. Každý z obou jednatelů je oprávněn jednat a podepisovat za společnost samostatně.